Siber Güvenlik ve Analiz,Adli Bilişim,Penetrasyon Sızma Testleri - - NgEnvato INC

PentestPlus - NgEnvato INC

NgEnvato INC
İçeriğe git

NgEnvato INC

Profesyonel Penetrasyon

NgEnvato, Türkiye,Avustralya,Arizona ve Estonya'daki Ar-Ge merkezleriyle, saldırı simülasyonu ve zayıflık araştırma labaratuvarlarıyla, ünlü üreticilere dair yayınladığı güvenlik açıklarıyla, Zero Day güvenlik açığı arşiviyle ve alanında minimum 15 yıl tecrübeli nitelikli çalışanlarıyla 2002'den beri değer katmaya devam ediyor.
Tamamı belgeli ve yetki sahibi olan uzman kadromuz herzaman Siber güvenlik ve adli bilişim alanında hizmetinizdedir.
Belgesiz ve yetkisiz kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.!!

Sistemlerinizi Yetkisiz Ellere Bırakmayın!!!

SIZMA TESTİ / PENETRASYON TESTİ
Sızma Testi, Penetrasyon Testi ile güvenlik açıkları, tasarım zayıflıkları ve riskler ortaya çıkarılarak kurumun tüm bilgi kaynakları güvenceye alınır. İşinizin devamlılığını etkileyebilecek saldırılara karşı hazırlıklı olursunuz.
ACİL SİBER GÜVENLİK MÜDAHALESİ
Bazen riskler siz onları öngöremeden gerçekleşir. Bu durumlarda NgEnvato ekibi yapıya uygun nitelikte uyguladığı acil müdahale senaryolarıyla risk altındaki kurumlarda etkin koruma tedbirlerini devreye alır.
DDoS/DoS SALDIRILARI
Ağ ve sistemlerin verdiği hizmetin sürekliliğini ölçmek için NgEnvato 10 Tbps boyutuna kadar DDoS saldırı kapasitesine sahiptir. Saldırılar farklı coğrafi bölgelerdeki veri merkezlerindeki farklı ağlardan kontrollü şekilde gerçekleştirilir.
FİDYE/ŞİFRELEME SALDIRILARI ANALİZİ
Yapılan bilgi güvenliği yatırımlarının işlerliği değerlendirilir. Kurum içerisinden yapılan veri sızıntıları, zararlı yazılım saldırı vektörlerinin etkileri tespit edilerek engellenir.
KAYNAK KOD ANALİZİ
Mobil, Web veya masaüstü olmak üzere hangi platformda, hangi programlama diliyle yazılmış olursa olsun geniş bir yelpazede gerçekleştirilen kaynak kod analizi. Dışarıdan bakınca görülemeyecek tehditler, kaynak kodların otomatize ve insan dikkatiyle gerçekleştirilen çoklu yöntem analiziyle tespit edilir.
SOSYAL MÜHENDİSLİK SALDIRILARI
Kullanıcı farkındalığını ölçmeye yönelik Phishing ve diğer tüm Sosyal Mühendislik analizleri, her kuruma özel tasarlanmış senaryolar ve tasarımlarla gerçekleştirilir.
SCADA ve GÖMÜLÜ SİSTEMLER
Enerji tesisleri, sanayi kuruluşları gibi kurumlarda SCADA ve diğer gömülü endüstriyel sistemlerin erişilebilirlik ve kesinti sorunları yaşamadan gerçekleştirilecek siber saldırı analizleri.
ISO 27001, KVKK, PCI DSS UYUMLULUĞU
ISO 27001, KVKK, PCI DSS vb. standartlarda zorunlu olarak istenen Sızma Testi / Penetrasyon Testi gereksinimi regülasyonlara uygun şekilde yapılacak analizler ve raporlamalarla gerçekleştirilir.
BİZİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN NEDİR?
NgEnvato Farkı
NgEnvato kendi bulduğu güvenlik açıkları ile fark yaratmasının yanı sıra NgEnvato Siber İstihbarat altyapısı sayesinde özel tasarlanmış Honeypot'lar yoluyla bilgi toplar, yüksek profilde siber suçluların bilgi alışverişinde bulunduğu Web sitelerini, DeepWeb platformlarını sıkı şekilde takip ederek en yeni açık, yöntem ve araçlardan anında haberdar olur. NgEnvato yalnızca bilinen güvenlik açıkları ile açık kaynak kodlu veya ticari yazılımlar kullanılarak Sızma Testi / Penetrasyon Testleri gerçekleştirmez. Denetimler yapılırken ağırlıklı olarak kurum içi özel araç, eklenti, script ve yöntemlerle manuel olarak test ortamı sağlanır.
Konsantrasyon
NgEnvato sadece en iyi bildiği iş olan Sızma Testi / Penetrasyon Testi, Siber İstihbarat gibi iki birbiriyle bağlantılı alanda faaliyet gösterir. Farklı üreticilerin yazılım, donanım, ürün, eğitim satışı gibi işlerle konsantrasyon alanı dışına çıkma ihtiyacı duymaz. Sadece en iyi bildiği işe konsantre olarak size fayda sağlar. Ağ kaynaklarına göre gerçek hackerların metodlarıyla denetimlerini yapar. Regülasyonların getirdiği kurallar ve Hacker dünyasının en güncel yöntemlerini birleştirerek özel NgEnvato metodolojisini geliştirmiştir. NgEnvato ayrıca Türkiye ve dünya çapında saygın firmalar ile devlet kurumlarına Siber İstihbarat alanında özelleştirilmiş çözümler sağlar. Analizlerde gerçek hayattaki hackerların yaptığı saldırıların aynısı simüle edildiği için güvenlik yatırımlarının tespiti ve bunların atlatılması gibi testler yapmayı sağlar.
Uzmanlık
Sızma Testi / Penetrasyon Testi sonunda belirtilen sorunların çözümleri ile ilgili NgEnvato Bilgi Güvenliği uzmanlarıyla fikir alışverişi yapılmaktadır. Yüksek profilde siber suçluların bilgi alışverişinde bulunduğu, dışarıya kapalı kaynakları takip ederek kurumlar veri sızıntılarından haberdar edilir. NgEnvato Stratejik Siber Güvenlik Çözümleri kapsamında sadece NgEnvato arşivinde bulunan açıklara karşı dünyaca tanınmış uzmanlar eşliğinde tam denetim sağlanır. NgEnvato'ya özel araç ve yöntemler, Bilgi Güvenliği alanında edinilmiş 17 yıllık tecrübesi ile sunulur. NgEnvato sadece Sızma Testi / Penetrasyon Testi üzerine uzmanlaşmış, sadece bu konuya konsantre olmuş ve Avustralyada kurulan ilk Türk kökenli firmadır. İlk zayıflık laboratuvarı olan ve ilk güvenlik duyurusu yayınlayan Türk kökenli avustralya firmadır. Zayıflık araştırması labaratuvarları sayesinde Microsoft, HP, Novell, Redhat gibi ünlü üreticilere ait yazılımlarda güvenlik açıkları tespit etmiştir. Türkiye ve Avustralya bölgedeki ilk Siber İstihbarat Altyapısı olan firma olarak standartları belirleyen uzmanlığa sahiptir.
Konu ile alakalı iletişime geçmek için iletişim bölümünü kullanabilir veya 0850 304 16 64 nolu numaraya whatsapp business üzerinden mesaj yoluyla ulaşabilir veya aynı numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz.
İçeriğe dön